Boh dal celému ľudstvu pláže, západy slnka, lesy a stromy, motýle a včely, hory a hviezdy, nemožné a nepredstaviteľné, všetko spravil pre nás viditeľným a tak jasným. Všetko toto je darom pre nás. Darom od tvorcu všetkého. (Aj ty sám si zázračným darom života)... My sme však často zaslepení, žijeme život plný frustrácie a falošne veríme, že trpíme nedostatkom. A to len preto, že nemáme, čo má náš sused.

Pravdou je, že v tvojom živote budú stále ľudia, ktorí si budú môcť dovoliť kupovať viac vecí ako ty. Úžasnou pravdou však je aj to, že všetci máme rovnaký prístup k tým najkrajším a najväčším darom. Dal nám ich sám Boh.

Všetci máme oči, ale nie všetci vidíme. Ži s otvorenými očami. Ži s pohľadom na tie najväčšie požehnania života a vychutnávaj si benefity, ktoré prináša život s Božím spôsobom nazerania na svet. Blahobyt je všade vôkol teba. Je dostupný úplne zadarmo. Ako si môžeš vziať a vychutnávať tie najväčšie požehnania života? Jednoducho. Nesnaž sa ovládať ich. Naopak, proste ďakuj za to, že sú už tvoje. Tie najväčšie dary života totiž nemôže vlastniť žiadny človek, patria celému ľudstvu.

Pláže, západy slnka, lesy a stromy, motýle a včely, hory a hviezdy, nemožné a nepredstaviteľné, všetko spravil pre nás viditeľným a tak jasným. Je to celé darom pre nás od stvoriteľa všetkého!

Poobzeraj sa okolo seba. Nedovoľ aby pocit nedostatku zahmlil tvoj pohľad. Blahobyt je všade vôkol teba.

Mick Mooney

Facebook

Who's Online

Práve tu je 19 návštevníkov a žiadni členovia on-line